روشهای ارسال سفارش

روشهای ارسال

کاربران صحرافود می توانند در هنگام ثبت سفارش، برای ارسال سفارش، یکی از روشهای زیر را انتخاب نمایند

ارسال با پیک

این روش فقط مخصوص سفارشهای ارسالی در شهر تهران است و هزینه آن 10000 تومان است. سفارشهای بیشتر از یک میلیون تومان در تهران بصورت رایگان ارسال می گردند.

 

ارسال با پست

سفارشهای کمتر از 25 کیلوگرم، به تمام نقاط کشور از طریق پست سفارشی ارسال می گردد که هزینه ارسال آن با توجه به وزن و مبلغ سفارش محاسبه می گردد.

 

ارسال با تیپاکس

امکان ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور از طریق تیپاکس وجود دارد و هزینه ارسال آن با توجه به وزن کالا و مبلغ سفارش و فاصله تقریبی استان مقصد از تهران محاسبه میگردد.

 

توجه: سفارشات ارسال شده بوسیله پست و تیپاکس تا حداکثر مبلغ سفارش، بیمه می شوند.

تیپاکس به مقصد تمامی مراکز استان‌ها ارسال مستقیم دارد. سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند و تیپاکس برای رساندن آنها، هزینه اضافی دریافت نمی‌کند.

مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.

 

روشهای مرجوع کردن سفارش 

تمام کالاهای موجود در صحرافود بصورت استاندارد بسته بندی شده و تحویل مامور حمل میگردند. اگر در هنگام حمل و نقل، بسته بندی سفارش و کالا آسیب دیده باشد،  در صورت تایید، شرکت حمل کننده مسئولیت جبران خسارت را خواهد پذیرفت.

اگر محصول ارائه شده توسط صحرافود دارای هر گونه مغایرت با اطلاعات درج شده در سایت است امکان  استرداد کالا قبل از استفاده و در شرایط اولیه وجود دارد، درغیر اینصورت به دلیل ماهیت مواد غذایی سفارشات، امکان مرجوعی سفارش وجود ندارد.