جستجو
همه دسته ها
  Menu Close
  خبرخوان

  محصولات جدید

  خرید زعفران سرگل قائنات یک مثقال بسته بندی پلی کریستال

  زعفران سرگل یک مثقال پلی کریستال

  SF-S-S07
  زعفران سرگل صحرافود، در واقع همان چیزی است که در ذهن اغلب افراد از زعفران وجود دارد. در این نوع زعفران، بخش ریشه حذف شده و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به‌صورت جدا از هم، زعفران سرگل خالص را تشکیل می‌دهند. با خرید زعفران از نوع سرگل به وزن یک مثفال و در بسته بندی کریستالی از فروشگاه اینرنتی صحرافود از کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید و غذای خود را لذیذتر و سفره خود را رنگین تر کنید.
  70,000 (تومان)
  خرید زعفران سرگل دو گرمی بسته بندی پلی کریستال

  زعفران سرگل دو گرمی پلی کریستال

  SF-S-S06
  زعفران به قسمتهای مختلفی تقسیم می شود. یکی از این بخشها، زعفران سرگل است. در این نوع، بخش ریشه به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به‌صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند. علاوه بر سرگل، عناوین سرقلم، سرریشه و ممتاز را نیز برای این نوع بکار می‌برند. با خرید زعفران از نوع سرگل به وزن دو گرم و در بسته بندی کریستالی از کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید و غذای خود را لذیذتر و سفره خود را رنگین تر کنید.
  35,000 (تومان) 33,000 (تومان)
  زعفران سرگل یک مثقالی در بسته بندی خاتم

  زعفران سرگل یک مثقال خاتم

  SF-S-S05
  زعفران به قسمتهای مختلفی تقسیم می شود. یکی از این بخشها، زعفران سرگل است. در این نوع، بخش خامه (ریشه) به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به‌صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند. علاوه بر سرگل، عناوین سرقلم، سرریشه و ممتاز را نیز برای این نوع زعفران بکار می‌برند. با خرید زعفران از نوع سرگل به وزن یک مثقال و در بسته بندی خاتم از کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید و غذای خود را لذیذتر و سفره خود را رنگین تر کنید.
  75,000 (تومان)
  زعفران دسته

  زعفران دسته دو گرمی

  SF-S-D03
  زعفران دسته شامل کلاله قرمز زعفران و ریشه زرد رنگ آن بصورت متصل است. با توجه به شکل دسته بندی آن به زعفران دسته(دخترپیچ) معروف است. با خرید زعفران از فروشگاه اینترنتی صحرافود از کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید.
  25,000 (تومان)
  زعفران دسته در بسته بندی پاکتی

  زعفران دسته یک مثقال

  SF-S-D01
  این نوع زعفران شامل کلاله زعفران وریشه زرد رنگ آن بصورت متصل است. با توجه به شکل دسته بندی آن به زعفران دسته(دخترپیچ) معروف است.صحرافود این نوع زعفران را با وزن یک مثقال و در بسته بندی پاکتی عرضه می کند.
  50,000 (تومان)
  زعفران سرگل دو مثقال

  زعفران سرگل دو مثقال پلی کریستال

  SF-S-S04
  رشته زعفران به بخشهای مختلفی تقسیم می شود. یکی از این بخشها، زعفران سرگل است. در این نوع، بخش ریشه زرد رنگ به کلی حذف و کلاله‌های کاملا قرمز رنگ به‌صورت جدا از هم، زعفران خالص را تشکیل می‌دهند. علاوه بر سرگل، عناوین سرقلم، سرریشه و ممتاز را نیز برای این نوع زعفران بکار می‌برند. با خرید زعفران از نوع سرگل به وزن دو مثقال و در بسته بندی کریستالی از صحرافود از کیفیت آن نهایت استفاده را ببرید و غذای خود را لذیذتر و سفره خود را رنگین تر کنید.
  145,000 (تومان) 135,000 (تومان)