جستجو
همه دسته ها
  Menu Close
  خبرخوان

  نوشته های مقاله '2020' 'دی'

  مقایسه انواع برنج ایرانی
  نظر ها  (0) مقایسه انواع برنج ایرانی
  خرید برنج خوب و تشخیص آن این روزها بیشتر از هر زمان دیگری دشوار شده است. با زیاد شدن برنج های وارداتی تقلبی و نامرغوب همچنین برنج پلاستیکی فهمیدن اصالت آن از قبل مهمتر شده است. وقتی برای خرید برنج به فروشگاه های سراسر کشور مراجعه می کنید با سیل انبوهی از اسامی و انواع برنج ایرانی و خارجی مواجه می شوید، اینجاست که از خودتان می پرسید کدام نوع برنج را باید بخرم؟
  روشهای تقلب در زعفران و تشخیص زعفران اصل
  نظر ها  (0) روشهای تقلب در زعفران و تشخیص زعفران اصل
  زعفران، گیاهی بسیار پرخاصیت ولی گران قیمت است. زعفران به درمان بیماری هایی هم چون آسم، عفونت ادراری، رفع نفخ، معده درد، سرفه، گلودرد، بیماری های پوستی، افسردگی، اضطراب، آلزایمر، کم خونی، کبد چرب و ... کمک می کند. در این مطلب به روشهای تقلب در عرضه زعفران می پردازیم.
  ویژگی های برنج ایرانی
  نظر ها  (0) ویژگی های برنج ایرانی
  برنج ایرانی به عنوان یکی از پرطرفدارترین محصولات استان های شمالی کشور محسوب می شود که دارای عطر و طعمی دلپذیر است. وجود ویتامین های گروه ب در برنج ایرانی خواص زیادی را برای بدن به همراه داشته و توصیه می شود که برنج ایرانی برای پخت آبکش نشود تا خواص آن بیشتر حفظ شود. با توجه به امکان تقلب در فروش برنج ایرانی می بایست خرید را از محل های مطمئن انجام داد.
  فواید استفاده از چای ایرانی
  نظر ها  (0) فواید استفاده از چای ایرانی
  از زمان پیدایش چای سیاه در ایران سالها می گذرد. مصرف این نوشیدنی داغ فواید زیادی برای بدن دارد. همانطور که می دانیم کشت چای ایرانی مربوط به شهر لاهیجان می باشد. استفاده از چای برای ما ایرانی ها به عادت تبدیل شده است. معمولا برای کاهش استرس و بی خوابی از چای ایرانی استفاده می کنند.